Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Pensjonat Hubertus

ul. Dworcowa 22
78-425 Biały Bór
(woj. zachodniopomorskie)

Tel. +48 (94) 373 90 66
Tel. +48 (94) 373 90 46

www: www.hubertus.pensjon.pl

Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 24
Cena: 80 zł - 220 zł

Na równinie charzykowskiej czeka na Państwa wyjątkowo urokliwe i malownicze miejsce. Tutaj, z dala od wielkomiejskiego pędu i zgiełku, wśród lasów i jezior, znajdziecie Państwo idealne warunki spokojnego wypoczynku w kontakcie z przyrodą, w miłej rodzinnej atmosferze.

Nasz Pensjonat położony jest w Białym Borze na terenie parku krajobrazowego, wśród lasów oraz dwóch jezior Bielsko i Ławiczka. Gościom pensjonatu oferujemy naukę jazdy konnej pod opieką instruktorów w malowniczej scenerii. Stado Ogierów w Białym Borze dysponuje końmi o zrównoważonym charakterze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pensjonat "Hubertus" to zabytkowy dworek, w którym znajduje się 14; 1 i 2 osobowych pokoi komfortowo wyposażonych, łącznie 24 miejsca noclegowe, restauracja, bar, obszerny hall i ogródek piwny. Oprócz tego jest 12 bungalowów 2-3 osobowych, każdy z osobnym wejściem, przedpokojem, łazienką z prysznicem, pokojem oraz balkonem.

Obiekt posiada parking i położony jest na terenie tego samego ogrodzonego parku, co zabudowania i obiekty stajni. Łącznie posiada 58 miejsc noclegowych. Prowadzimy szeroką działalność w zakresie turystyki jeździeckiej, realizując każde zlecenie turysty indywidualnego i zbiorowego.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę